VisualMILL

VISUALMILL 2018 ON SAADAVAL NELJAS ERINEVAS VERSIOONIS.  

VisualMILL Standard (STD) 2018

Üldkasutatav CAM tarkvara, standardversioon (STD), mis sisaldab enimkasutatavaid funktsioone, puudu on eelkõige pöördtelje tugi. Osad funktsioonid, mis teatavates olukordades tööd hõlbustavad, on puudu täielikult või osaliselt. Lihtne kasutada ning sobib kenasti peaaegu kõigile, kes vähegi CAMiga kokkupuuteid omavad. Standardversioon on väga atraktiivse hinnaga. See, kes kasutab modelleerimiseks ja joonestamiseks Rhinoceros 3D-d, peaks vaatama sama funktsionaalsuse ja hinnaga RhinoCAMi poole (RhinoCAM on Rhinocerose lisamoodul, plugin). VisualMILL on eraldiseisev tarkvarapakett, mis koosnseb VisualCAM ja VisualCAD moodulitest. 

VisualMILL 2018 Expert (4. telje mooduliga)

Lisamoodul VisualMILLile, mis võimaldab indekseeritud ja pidevat jämetöötlus- ja viimistlusoperatsioone. Moodul sisaldab kurvi-põhist puhastust (facing), väljalõike-, graveerimis- ja piiratud alade puhastamisoperatsioone (pocketing).  Lisaks on olemas funktsioonid kolme tüüpi pindade masintöötluseks (pindade tüübid: surfacesolidmesh). Need funktsioonid või lõikestrateegiad on pindades jämetöötlus, viimistlusoperatsioonid ning kurvi projetseerimine pindadele.

VisualMILL 2018 PRO ehk täisversioon (Professional, PRO) 2018

Täisversioon on tootja sõnul ideaalne valuvormide tootmiseks, puidutööstustele ja prototüüpijatele ning muidugi ka tavapäraseks, üldotstarbeliseks cnc masintöötluseks. Võrreldes standardversiooniga on täisversioonil mitmeid võimekaid tööradade loomisstrateegiaid, samuti suurem valik erineva kujuga instrumente ning muidugi võimalus defineerida ise instrumendi geomeetria. Täisversioon sobib nõudlikule kasutajale, kelle jaoks on tähtsad mitmed efektiivsed ja võimekad tööradade strateegiad, ohverdamata nende jaoks kasutusmugavust. Professional versioon sisaldab ka viie telje indekseeritud juhtimist.

NB! Täisversioon sisaldab 4. telje moodulit!

VisualMILL 2018 Premium 

Premium versioon sisaldab lisaks Premium versioonis sisalduvale ka 5-telje sünkroonjuhtimist. 

LISAINFO

DEMO saab allalaadida siit 
KOOLITUS. Videod iseseisvaks õppeks
Uuendused. Mis on uut VisualMILL versioonis 2018
Foorum. VisualMILLi tugifoorum koos trikkide ja nippidega
Postprotsessorid. http://mecsoft.com/downloadposts
Kasutajate hinnangud. http://mecsoft.com/testimonials