Oleme McNeeli ja MecSofti ametlik partner Baltikumis.Pakume taskukohast ning võimekat CAD ja CAM tarkvara

Rhinoceros 3D

Selleks, et olla tänapäeval hea disainer, on Sul vaja tööriistu, millega saad kiiresti modelleerida ning loodut kõigi teistega jagada. 

Vaata lähemalt

 

VisualMILL

VISUALMILL 2018 ON SAADAVAL NELJAS ERINEVAS VERSIOONIS.   VisualMILL Standard (STD) 2018 Üldkasutatav CAM tarkvara, standardversioon (STD), mis sisaldab enimkasutatavaid funktsioone, puudu on eelkõige pöördtelje tugi. Osad funktsioonid, mis teatavates olukordades tööd hõlbustavad, on puudu täielikult või osaliselt. Lihtne kasutada ning sobib kenasti peaaegu kõigile, kes vähegi CAMiga kokkupuuteid omavad. Standardversioon on väga atraktiivse hinnaga. See, kes kasutab...

Vaata lähemalt

RhinoCAM

MASINJOONESTAMISTARKVARA, MIS KOOSNEB NELJAST MOODULIST RhinoCAM Mill (freesimismoodul); RhinoCAM Turn (treimismoodul); RhinoCAM-NEST (nestimismoodul); RhinoCAM-Art moodulist. Art moodul on mõeldud rasterkujutistest ruumiliste mudelite loomiseks.  RHINOCAM 2018 MILL (FREESIMISMOODUL) ON SAADAVAL NELJAS ERINEVAS VERSIOONIS.   RhinoCAM Standard (STD) 2018 Üldkasutatav CAM tarkvara, standardversioon (STD), mis sisaldab enimkasutatavaid funktsioone, puudu on eelkõige...

Vaata lähemalt

 

DeskProto

DeskProto on CAM tarkvara, mis on pigem suunatud neile, kes pole erialalt tehnoloogid. Näiteks disainerile, juvelliirile, hambatehnikule.

Vaata lähemalt

SketchUp Pro 2018

Google SketchUp Pro on lihtne, kuid võimekas tööriist ruumiliselt disainimiseks ning ruumilise disaini esitlemiseks. SketchUp Pro on kõike seda, mida traditsiooniline CAD tarkvara pole -- kiiresti õpitav ning intuitiivne kasutada.

Vaata lähemalt

 

LayOut 3

LayOut on SketchUp Pro 2D lisamoodul. Moodul võimaldab luua ruumilistest mudelitest esitlusi, mõõtudega jooniseid, pinnalaotusi. Kui mudeleid SketchUp Pros muuta, kantakse muudatused esitlustesse (LayOuti) üle.

Vaata lähemalt