Rhinoceros 3D

Selleks, et olla tänapäeval hea disainer, on Sul vaja tööriistu, millega saad kiiresti modelleerida ning loodut kõigi teistega jagada. 

Võid alustada olemasolevast joonisest või skaneerimisest või visandada oma idee - Rhino pakub tööriistu, mille abil luua täpseid mudeleid nii tootmise ja anlüütika kui ka animeerimise ja renderdamise jaoks. 

Rhinoga saab piiranguteta luua, muuta, analüüsida, dokumenteerida, renderdada, animeerida ning muuta NURBSi põhiseid kurve ja pindasid. Ei oma tähtsust, kui keerulise objektiga on tegu. Rhino toetab ka polügoone ning punktipilvi ja nende töötlust.

RHINO VÕIMALDAB: 

Piiranguteta vabavormilist 3-D modelleerimist. Rhinos olemasolevad tööriistad on üldjuhul toodetes, mis maksavad ülejuhul 20 kuni 50 korda enam. 

Täpsus. Kujunda, loo või töötle ükskõik kui suurt objekti. 

Tee ruumilistest objektidest laotusi ja tooda detailid kas laseri, plasma, vesilõikuse või mõne muu seadmega.

Ühilduvus. Vaheta faile teiste kujundus-, CAM-, animeerimis- või projekteerimisprogrammidega. 

Failide parandus. Võimalik parandada iseäranis kapriisseid IGESi ja mesh faile.

Otseühendus. Rhinol on tugi mitmete 3D digitaliseerimisseadmete jaoks, sh 3D-printeritega. 

Kohanduvus. Mitmesugused lihtsalt kasutatavad tööriistad võimaldavad nii Sinul kui tarkvaraarendajatel kohandada Rhino vastavalt spetsiaalsetele vajadustele. 

Lihtne õppida. Saad keskenduda modelleerimisele ilma liialt tarkvarale mõtlemata. 

Kiirus. Isegi tavalisel lihtsal sülearvutil töötab Rhino kiirelt. 

Taskukohane. Vajab lihtsat raudvara. Lihtne õppida. Maksab nagu iga teine Windowsi rakendus. Puuduvad püsitasud. Tugiteenus üle kogu maailma.