RhinoCAM

MASINJOONESTAMISTARKVARA, MIS KOOSNEB NELJAST MOODULIST

RhinoCAM Mill (freesimismoodul);

RhinoCAM Turn (treimismoodul);

RhinoCAM-NEST (nestimismoodul);

RhinoCAM-Art moodulist.

Art moodul on mõeldud rasterkujutistest ruumiliste mudelite loomiseks. 

RHINOCAM 2018 MILL (FREESIMISMOODUL) ON SAADAVAL NELJAS ERINEVAS VERSIOONIS.  

RhinoCAM Standard (STD) 2018
Üldkasutatav CAM tarkvara, standardversioon (STD), mis sisaldab enimkasutatavaid funktsioone, puudu on eelkõige pöördtelje tugi. Osad funktsioonid, mis teatavates olukordades tööd hõlbustavad, on puudu täielikult või osaliselt. Lihtne kasutada ning sobib kenasti peaaegu kõigile, kes vähegi CAMiga kokkupuuteid omavad. Standardversioon on väga atraktiivse hinnaga. Sellele, kes kasutab modelleerimiseks ja joonestamiseks Rhinoceros 3D-d, on see eriti hea valik, kuna RhinoCAM on Rhinocerose lisamoodul, plugin. Olles harjunud kasutama Rhinocerost joonestamiseks ja modelleerimiseks, pole RhinoCAMi kasutajal tarvis õppida mõne uue CAD/CAM tarkvara funktsionaalsust. 

RhinoCAM Expert (EXP) 2018 - (STD funktsionaalsus + 4. telje moodul)
Võimaldab indekseeritud ja pidevat jämetöötlus- ja viimistlusoperatsioone. Moodul sisaldab kurvi-põhist puhastust (facing), väljalõike-, graveerimis- ja piiratud alade puhastamisoperatsioone (pocketing).  Lisaks on olemas funktsioonid kolme tüüpi pindade masintöötluseks (pindade tüübid: surfacesolidmesh). Need funktsioonid või lõikestrateegiad on pindade jämetöötlus, viimistlusoperatsioonid ning kurvi projetseerimine pindadele.

RhinoCAM PRO (PRO) 2018
PRO versioon sisaldab STD ja Expert versioonide funktsionaalsust, lisaks on suur hulk täiendavaid 3D töötlusoperatsioone. Ideaalne valuvormide tootmiseks, puidutööstustele ja prototüüpijatele ning muidugi ka tavapäraseks, üldotstarbeliseks CNC masintöötluseks. Võrreldes standardversiooniga on PRO versioonil mitmeid võimekaid tööradade loomisstrateegiaid, samuti on kasutatavate instrumentide geomeetria valik suurem ning on ka võimalus defineerida ise instrumendi geomeetria. Versioon sobib nõudlikule kasutajale, kelle jaoks on tähtsad mitmed efektiivsed ja võimekad tööradade strateegiad, ohverdamata nende jaoks kasutusmugavust.

NB! PRO sisaldab 4. telje funktsionaalsust!

RhinoCAM Premium (PRE) 2018
Premium versioon sisaldab lisaks kõigi eelpool nimetatud versioonide võimalustele ka viie telje juhtimisvõimalust.  

LISAINFO

DEMO saab allalaadida siit 
KOOLITUS. mecsoft.com/self-training/Videod iseseisvaks õppeks
Foorum. RhinoCAMi tugifoorum koos trikkide nippide ja uuendustega
Postprotsessorid. http://mecsoft.com/downloadposts/
Kasutajate hinnangud. http://mecsoft.com/testimonials