SketchUp Pro 2018

Google SketchUp Pro on lihtne, kuid võimekas tööriist ruumiliselt disainimiseks ning ruumilise disaini esitlemiseks. SketchUp Pro on kõike seda, mida traditsiooniline CAD tarkvara pole -- kiiresti õpitav ning intuitiivne kasutada.

Loo 3D mudeleid

SketchUp Proga saad luua 3D mudeleid, alustades tühjalt lehelt või võttes aluseks olemasolevaid mudeleid. Saad importida jooniseid, fotosid, jms infot ning seejärel kasutades SketchUp Pro tööriistu saad luua vajalikud ruumilised mudelid.

Info lisamisvõimalused

SketchUp Proga on võimalik mudelitele lisada mitmesugust infot (atribuute), seda võimaldab Dynamic Components. Igal ajal saad luua aruande, mis resümeeriks mudeliga seonduvad andmed. 

Andmevahetus

Sageli võib olla vajalik kasutada traditsioonilisi CAD rakendusi, renderdusmootoreid jms mudelite edasiarenduseks või fotorealistlike piltide loomiseks. SketchUp Proga on võimalik salvestada 3D mudeleid mitmetesse 2D ja 3D failivormingutesse.

Esitle ja dokumenteeri

Väga paljude projektide puhul on SketchUp Pro koos LayOut mooduliga kõik, mis sul tarvis on. LayOut on SketchUp Pro 2D moodul, mida on tarvis esitluste, aruannete jms loomiseks.

Demo allalaadimine